Żywienie koni oparte na Pavo – Archipp – Nowoczesny ośrodek jeździecki
Żywienie koni oparte na Pavo
Żywienie koni oparte na Pavo

Konie w Archipp są żywione Pavo

Żywienie koni to jeden z czynników przyszłego sukcesu. Będąc od wielu lat właścicielami koni sportowych  wiemy jak istotny wpływ na ich kondycję ma sposób żywienia. Dlatego w Archipp stawiamy od samego początku na zbilansowanie i pełnowartościowe żywienie koni stacjonujących w naszym pensjonacie. Dobrej jakości siano oraz pasze treściwe marki Pavo będą stanowić podstawę żywienia koni.
Wszystkie konie w naszej stajni znajdują się pod opieką doradcy żywieniowego z firmy NTB Tomasz Ochab, która jest głównym dystrybutorem marki Pavo w Polsce. Dietetyk NTB będzie monitorować ich kondycję i współpracować z właścicielem konia w celu zbudowania efektywnego modelu żywienia zależnego od indywidualnych cech konia i sposobu jego użytkowania.

Wierzymy, że ten sposób żywienia będzie dla właścicieli koni dużym usprawnieniem w codziennym stajennym życiu, a nasze konie będą tryskać zdrową energią.

Wybrane pasze, które będą bazą do komponowania posiłków treściwych to linie: All Sports i Condition.

x

Autem dicant cum ex, ei vis nibh solum simul, veritus fierent fastidii quo ea. Cu solum scripta pro. Qui in clita everti propriae, vidit voluptaria cum ne, at nec sint movet