O nas – Archipp – Nowoczesny ośrodek jeździecki

Archipp to urzeczywistnienie naszego wyobrażenia o nowoczesnym ośrodku jeździeckim przeznaczonym dla jeźdźców z ambicjami sportowymi. Bezpieczne i wygodne stajnie, doskonała infrastruktura treningowa oraz współczesna technika wspierająca konia i jeźdźca w treningu i regeneracji. Nazwa ośrodka oddaje jego przesłanie: „Z zamiłowania do architektury i hippiki”.

Stajnia Archipp to architektura w pełnym rozumieniu tego słowa: od koncepcji po realizację stworzona ze zrozumieniem potrzeb wynikających z jej przeznaczenia oraz poszanowaniem otoczenia w jakim ośrodek został wzniesiony. Aby uzyskać zadowalający nas efekt w Archipp postawiliśmy na nowoczesną architekturę, innowacyjne rozwiązania oraz naturalne materiały wykończeniowe.

Wierzymy, że odnajdziecie tu Państwo wszystko czego szukacie w ośrodku jeździeckim w jakim chcielibyście stacjonować i trenować, a przede wszystkim dobrze spędzić czas.

Zapraszamy do Archipp!

x

Autem dicant cum ex, ei vis nibh solum simul, veritus fierent fastidii quo ea. Cu solum scripta pro. Qui in clita everti propriae, vidit voluptaria cum ne, at nec sint movet