Opis obiektu – Archipp – Nowoczesny ośrodek jeździecki

Lokalizacja

Archipp znajduje się zaledwie 25 km na południe od ścisłego centrum Warszawy, w malowniczym Solcu. Dojazd od Warszawy jest możliwy dwiema trasami: drogą krajową nr 79 (przedłużenie ulicy Puławskiej) lub od strony Wilanowa przez Konstancin-Jeziorną.

Na miejscu czeka na Państwa 18 hektarów przestrzeni przeznaczonej dla koni i jeźdźców, a także tereny rekreacyjne dla osób towarzyszących przybywających do Archipp. W bezpośredniej okolicy ośrodka znajduje się niemal 16 kilometrów tras konnych biegnących po terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Szlaki konne w naszej okolicy wytyczone są na naturalnych, nieutwardzanych ścieżkach z przeważającym podłożem piaszczystym. W bezpośredniej okolicy Archipp znajduje się niemal 16 km tras konnych biegnących w okolicach leśnych rezerwatów przyrody Chojnów i Obory.

Stajnie i infrastruktura treningowa

Na każdym etapie prac nad kształtem ośrodka – od projektu poprzez wybór materiałów i realizację przyświecała nam idea stworzenia miejsca, komfortowego dla koni i ich właścicieli. Chcieliśmy uniknąć jakichkolwiek kompromisów.
Przestrzenie stworzone dla koni to przestronne, widne stajnie, komfortowe boksy o powierzchni 14 metrów kwadratowych oraz szerokie i wysokie trasy komunikacyjne. W trosce o bezpieczeństwo koni w boksach, korytarzach a także na wszystkich trasach przeznaczonych dla koni zapewniliśmy o specjalistyczne nawierzchnie amortyzujące.
Na właścicieli koni czekają: doskonała infrastruktura treningowa, komfortowe siodlarnie z miejscami na paki, profesjonalna pralnia i suszarnia sprzętu jeździeckiego oraz zaplecze socjalne wykonane w wysokim standardzie.

Po więcej informacji na temat oferty stajni zapraszamy tutaj a także zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.

x

Autem dicant cum ex, ei vis nibh solum simul, veritus fierent fastidii quo ea. Cu solum scripta pro. Qui in clita everti propriae, vidit voluptaria cum ne, at nec sint movet